about-us

درباره‌ی مهنام

صنایع غذایی مهنام اولین تولید کننده سوپ در خاورمیانه با شعار مهنام مزه خانگی طعم زندگی با اولویت غذای سالم با سابقه ای درخشان بیش از ۵۰ سال است  که مهمان سفره های شماست.

 • 1346

  تولد پاتری‌کو

  شرکت صنایع غذایی مهنام در سال ۱۳۴۶ در زمینی به مساحت ۴۰هزار مترمربع شامل ۱۲هزار مترمربع سوله و مدرن‌ترین خطوط تولید غذاهای نیمه آماده و غذای کودک با نام «پاتری‌کو» پایه‌گذاری شد.

 • 1348

  آغاز به کار

  در سال ۱۳۴۸ کارخانه پاتری‌کو به‌عنوان اولین تولیدکننده محصولات نیمه آماده در ایران و خاورمیانه با تولید انواع سوپ‌های نیمه آماده و غذای کودک با برندهای پاتری سوپ و پاتری فود به بهره‌برداری رسید و فعالیت خود را با تولید، توزیع و صادرات محصولات به اروپای شرقی و کشورهای حوضه خلیج فارس آغاز کرد.

 • 1362

  تولد مهنام

  پس از انقلاب شکوهمند اسلامی این شرکت جزو صنایع ملی اعلام و در سال ۱۳۶۲ به شرکت صنایع غذایی مهنام تغییر نام داد و علاوه بر تولید محصولات و افزایش ظرفیت‌های تولید با برند پاتری، محصولاتی با برند «مهنام» به بازار عرضه کرد.

 • 1387

  شکوفایی

  این شرکت از سال ۱۳۸۷با تغییر مدیریت و خصوصی‌سازی، تا کنون به فعالیت‌های خود ادامه ‌داده است. طی این سال‌ها مجموعه صنایع غذایی مهنام با هدف تعالی و خدمت‌رسانی بهتر به مردم شریف ایران، پس از مدرن‌سازی خطوط تولید و افزایش خطوط تولید انواع ترشی‌جات، شوریجات، سس‌های سرد و گرم و صنایع کنسروی، مفتخر به کسب جوایز بین‌المللی بسیاری شده و در کارنامه خود دارای استاندادرهای ISO22000 در سیستم مدیریت غذایی و ISO9001 در سیستم مدیریت کیفیت و استاندارد URS در سیستم آموزش و بازرسی و همچنین HACCP در سیستم تحلیل خطر و کنترل نقاط بحرانی شده است.

 • 1393

  تجهیز و گسترش

  از سال ۱۳۹۳ با راه‌اندازی و تجهیز واحد پخش شرکت مهنام با ۲شعبه در تهران و کرج و انتخاب برترین شرکت‌های پخش استانی و فعال‌سازی بیش از ۲۰ نمایندگی استانی در سراسر کشور، توزیع محصولات برند مهنام را خود برعهده دارد.

 • 1395

  هم‌اکنون

  در حال حاضر شرکت صنایع غذایی مهنام با ۲برند تجاری مهنام و پاتری به فعالیت خود ادامه می‌دهد. شرکت پخش قاسم ایران به‌عنوان نماینده انحصاری محصولات پاتری با بیش از ۲۳ شعبه در سراسر کشور وظیفه توزیع محصولات پاتری را برعهده دارد.

مهنــام؛ مــزه‌ی خـانگـــی، طعــم زنـدگــــی